KARNAWAŁOWY BAL WĘDKARZA

Koło PZW W CZŁUCHOWIE, zaprasza swych członków i sympatyków na "KARNAWAŁOWY BAL WĘDKARZA", organizowany z okazji 70-cio lecia Koła PZW w Człuchowie. Bal odbędzie się 24 stycznia 2020 r. (piątek), w Restauracji STARA KASZARNIA, ul. Dworcowa w Człuchowie, początek balu godz. 18.00.

W programie: dobra zabawa przy wspaniałej muzyce serwowanej przez DJ-a, wspominki z historii Koła, pieczony dzik, konkursy i zabawy. Zabawa potrwa do godz. 4 nad ranem.

Koszt balu dla pary, w której min. jedna osoba jest członkiem Koła PZW w Człuchowie wynosi 160 zł/para, koszt balu dla pary spoza Koła wynosi 260 zł/para. Możliwy udział pojedynczych osób: członek Koła PZW w Człuchowie 100 zł/os, osoba spoza Koła 130 zł/os.  Koszt obejmuje wszystkie atrakcje, bogate posiłki, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, ciasto oraz napoje gorące.

Zapisy wraz z opłatą przyjmowane są w sklepie wędkarskim HOBBY w Człuchowie, w terminie do 17.01.2020 r.  Podczas zapisów istnieje możliwość rezerwacji miejsc przy stolikach. Członkowie Koła PZW w Człuchowie, wnoszący opłatę za bal, winni okazać legitymację członkowską, potwierdzającą przynależność organizacyjną.

Liczba miejsca ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Wśród gości honorowych m.in. Prezes Zarządu Głównego PZW i Prezes Zarządu Okręgu w Słupsku.

Zapraszamy