Walne Zgromadzenie Członków Koła

21 grudnia br. w restauracji „Stara Kaszarnia” w Człuchowie, odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Naszego Koła. Członkowie licznie przybyli na zebranie i czynnie uczestniczyli w dyskusji na bieżące tematy. Wśród gości nie zabrakło Burmistrza Człuchowa Ryszarda Szybajło, Wójta Gminy Człuchów Pawła Gibczyńskiego oraz Prezesa ZO PZW w Słupsku Zdzisława Ardzijewskiego i Wiceprezesa ZO Andrzeja Duszkiewicza.

Zebranie otworzył Prezes Koła Karol Dziemiańczyk, który następnie przedstawił sprawozdanie z działalności koła za 2019 rok oraz zapoznał zebranych z planami działalności na rok 2020.

Spotkanie było także okazją do wręczenia wyróżnień i nagród:

Karol Dziemiańczyk – Złotą Odznakę PZW z Wieńcami „Za Zasługi dla Wędkarstwa Polskiego”

Mirosław Ścibisz - Brązową Odznakę PZW „Za Zasługi dla Wędkarstwa Polskiego”

Medalem „Za zasługi” dla Okręgu Słupskiego PZW odznaczeni zostali:

Ryszard Szybajło – Burmistrz Człuchowa

Marek Myszka

Krzysztof Duniec

Ponadto wręczono złote, srebrne i brązowe odznaki „Zasłużony Członek” Koła PZW w Człuchowie oraz odznaki pamiątkowe 70-cio lecia Koła PZW w Człuchowie.

Podczas zebrania wręczono także statuetki spławikowego Grand Prix 2019 Koła PZW w Człuchowie.

1 m – Mateusz Malecki

2 m – Krzysztof Duniec

3 m – Ryszard Lubiński

Wręczono także statuetkę Ryba Roku 2019. Tę przyznano Kacprowi Dowksza za pstrąga potokowego o długości 54,5 cm oraz dyplomy za rekordowe okazy złowione w bieżącym roku.

Nagrodę specjalną za zaangażowanie w zwalczanie kłusownictwa w 2019 roku otrzymał asp. Rafał Opala z Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie.

Zebranie miało charakter konstruktywny. Koło otrzymało wysokie oceny za całokształt działalności zarówno od władz okręgu, jak i od samorządowców. Na zakończenie złożono sobie świąteczne życzenia i po poczęstunku i przyjęciu wniosków zebranie zakończono.