Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW

16 grudnia 2017r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW w Człuchowie. Zebranie odbyło się w jednej z człuchowskich restauracji. Była miła i przyjacielska atmosfera, smaczny poczęstunek i ciepły posiłek. Do tego rzeczowe i merytoryczne sprawozdanie z działalności Koła. Omówiono działalność sportową, zarybieniową, ochrony wód i inne. Prezes nakreślił także ambitne plany do realizacji na rok 2018, z budową pomostów na Jez. Miejskim Dużym na czele. To inwestycja bez precedensu, realizowana przez Koł wspólnie z Urzędem Miejskim w Człuchowie.

W zebraniu uczestniczyli Wójt Gminy Człuchów Adam Marciniak i Burmistrz Człuchowa Ryszard Szybajło.

Podczas zebrania wręczono puchary laureatom Grand Prix 2017. Zwyciężył Krzysztof Duniec, przed Mateuszem Maleckim i Pawłem JeżewskimWręczono także dyplomy za rekordowe ryby. Rybą roku 2017 został karaś 2,08 kg złowiony przez Krzysztofa Lisowskiego w Jez. Urzędowym. Srebrną odznakę PZW wręczono Mirosławowi Prybie.

Zebranie można uznać za udane. Przyjęto kalendarz imprez na 2018 rok, przyjęto budżet koła i złożono życzenia świąteczne.  Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał przydatny gadżet - scyzoryk wędkarski.