Zawody dla dzieci i młodzieży - zmiana terminów

Z uwagi na sytuację epidemiczną, planowane na 6 czerwca br.  zawody wędkarskie z okazji "Dnia Dziecka" nie odbędą się. Wiedząc jednak, jak dużym zainteresowaniem cieszy się ta impreza, i to nie tylko dzieci, ale i rodziców, nie możemy sobie pozwolić na ich całkowite odwołanie. Jeżeli sytuacja na to pozwoli, zawody rozegramy w sierpniu br. Nie będzie to już "Dzień Dziecka", ale np. "Wakacje z wędką" , lub "Pożegnanie lata". Na pewno jednak dołożymy wszelkich starań, aby w imprezie wzięła udział maksymalnie możliwa liczba dzieci i młodzieży. Ostateczny termin podamy jak będzie to już możliwe. Oczywiście zawody te rozegramy jak zawsze w kategoriach do lat 9, 13 i 17. 

Informujemy także, że planowana na 7 czerwca br. Rejonowa Spartakiada w Wędkarstwie Spławikowym, z tych samych powodów co "Dzień Dziecka", również odbędzie się w późniejszym terminie niż planowano. O konkretnych ustaleniach powiadomimy zainteresowanych.

Rozumiemy, że dzieci z niecierpliwością oczekują tej imprezy, ale zdrowie naszych Latorośli jest dla nas najważniejsze. Do zobaczenia nad wodą w późniejszym terminie.

Prezes Koła

Karol Dziemiańczyk